Keski-Suomen Koripalloliiga

//

Keski-Suomen Koripalloliiga

PäivämääräOtteluAika/tuloksetPelipaikka
Vaajakosken Terä — JunnuHonsu White
Jyskän koulu
Likaiset Linnut — Late Basket
Gradia Harju C-sali
JyNMKY II — JunnuHonsu Red
Kypärämäen koulu
Late Basket — JunnuHonsu White
Gradia Harjun C-sali
Likaiset Linnut — Vaajakosken Terä
Jyskän koulu
JunnuHonsu Red — JyNMKY II
Lehtisaaren Kuntotalo
Möykyt — Liikunnan Riemu
Lehtisaaren Kuntotalo
Möykyt — Liikunnan Riemu
Lehtisaaren Kuntotalo
Liikunnan Riemu — JunnuHonsu Red
Bovallius-Ammattiopisto
Likaiset Linnut — JunnuHonsu White
Jyskän koulu
JyNMKY III — HoNsU AllStars
Kypärämäen koulu
Liikunnan Riemu — JyNMKY II
Bovallius-Ammattiopisto
JyNMKY III — JunnuHonsu Red
Kypärämäen koulu
Möykyt — Late Basket
Lehtisaaren Kuntotalo
JyNMKY II — JunnuHonsu White
Kypärämäen koulu
Vaajakosken Terä — Liikunnan Riemu
Jyskän koulu
Möykyt — JyNMKY II
Lehtisaaren Kuntotalo
JyNMKY II — HoNsU AllStars
Kypärämäen koulu
Likaiset Linnut — Liikunnan Riemu
Jyskän koulu
JyNMKY II — Late Basket
Kypärämäen koulu
HoNsU AllStars — Möykyt
Gradia Viitaniemi D-Sali
Likaiset Linnut — HoNsU AllStars
Jyskän koulu
JyNMKY III — Möykyt
Kypärämäen koulu
JunnuHonsu White — Vaajakosken Terä
Gradia Viitaniemi D-Sali
HoNsU AllStars — Liikunnan Riemu
Gradia Viitaniemi D-Sali
Möykyt — JyNMKY III
Lehtisaaren Kuntotalo
Möykyt — Vaajakosken Terä
Lehtisaaren Kuntotalo
Late Basket — Likaiset Linnut
Gradia Harju C-sali
HoNsU AllStars — JyNMKY III
Gradia Viitaniemi D-Sali
Liikunnan Riemu — JyNMKY II
Gradia Harju C-sali
JunnuHonsu Red — Möykyt
Gradia Viitaniemi D-Sali
JunnuHonsu White — Liikunnan Riemu
Lehtisaaren Kuntotalo
Late Basket — Möykyt
Gradia Harjun C-sali
HoNsU AllStars — Vaajakosken Terä
Gradia Viitaniemi D-Sali
JyNMKY II — JyNMKY III
Kypärämäen koulu
JunnuHonsu Red — Likaiset Linnut
Gradia Viitaniemi D-Sali
JyNMKY II — Likaiset Linnut
Kypärämäen koulu
JunnuHonsu Red — HoNsU AllStars
Lehtisaaren Kuntotalo
Late Basket — Vaajakosken Terä
Gradia Harjun C-sali
JyNMKY III — Liikunnan Riemu
Kypärämäen koulu
JunnuHonsu White — Möykyt
Gradia Viitaniemi D-Sali
Vaajakosken Terä — Late Basket
Gradia Harjun C-sali
Möykyt — JunnuHonsu White
Lehtisaaren Kuntotalo
HoNsU AllStars — JunnuHonsu Red
Gradia Viitaniemi D-Sali
Liikunnan Riemu — JyNMKY III
Gradia Harjun C-sali
Likaiset Linnut — JyNMKY II
Jyskän koulu
Likaiset Linnut — Möykyt
Gradia Harjun C-sali
JyNMKY III — JunnuHonsu White
Kypärämäen koulu
Liikunnan Riemu — HoNsU AllStars
Gradia Harjun C-sali
Vaajakosken Terä — JyNMKY II
Jyskän koulu
JunnuHonsu Red — Late Basket
Gradia Viitaniemi D-Sali
Late Basket — JyNMKY III
Gradia Harjun C-sali
HoNsU AllStars — JyNMKY II
Gradia Viitaniemi D-Sali
Liikunnan Riemu — Vaajakosken Terä
Gradia Harjun C-sali
JunnuHonsu White — Likaiset Linnut
Gradia Viitaniemi D-Sali
JunnuHonsu Red — Liikunnan Riemu
Gradia Viitaniemi D-Sali
HoNsU AllStars — Likaiset Linnut
Gradia Viitaniemi D-Sali
JyNMKY III — JyNMKY II
Kypärämäen koulu
Vaajakosken Terä — Möykyt
Jyskän koulu
JunnuHonsu White — Late Basket
Gradia Viitaniemi D-Sali
HoNsU AllStars — Late Basket
Gradia Viitaniemi D-Sali
Möykyt — JunnuHonsu Red
Lehtisaaren Kuntotalo
Vaajakosken Terä — HoNsU AllStars
Jyskän koulu
JyNMKY III — Late Basket
Kypärämäen koulu
HoNsU AllStars — JunnuHonsu White
Gradia Viitaniemi D-Sali
Liikunnan Riemu — Late Basket
Gradia Harju C-sali
Likaiset Linnut — JyNMKY III
Jyskän koulu
JunnuHoNsU Red — Vaajakosken Terä
Gradia Viitaniemi D-Sali
JyNMKY II — Möykyt
Kypärämäen koulu
Late Basket — Liikunnan Riemu
Gradia Harju C-sali
Vaajakosken Terä — JunnuHonsu Red
Jyskän koulu
JyNMKY III — Likaiset Linnut
Kypärämäen koulu
JunnuHonsu White — HoNsU AllStars
Gradia Viitaniemi D-Sali
JunnuHonsu White — JyNMKY II
Gradia Viitaniemi D-Sali
Liikunnan Riemu — Möykyt
Gradia Harju C-sali
Vaajakosken Terä — Likaiset Linnut
Jyskän koulu
JunnuHonsu Red — JyNMKY III
Gradia Viitaniemi D-Sali
Möykyt — HoNsU AllStars
Lehtisaaren Kuntotalo
Late Basket — JyNMKY II
Gradia Harju C-sali
Liikunnan Riemu — JunnuHonsu White
Gradia Harju C-sali
Likaiset Linnut — JunnuHonsu Red
Jyskän koulu
JyNMKY III — Vaajakosken Terä
Kypärämäen koulu
Late Basket — JunnuHonsu Red
Gradia Harju C-sali
Liikunnan Riemu — Likaiset Linnut
Gradia Harju C-sali
JyNMKY II — Vaajakosken Terä
Kypärämäen koulu
JunnuHonsu White — JyNMKY III
Gradia Viitaniemi D-Sali
Late Basket — HoNsU AllStars
Gradia Harju C-sali
Möykyt — Likaiset Linnut
Lehtisaaren Kuntotalo
JyNMKY II — Liikunnan Riemu
Kypärämäen koulu
Vaajakosken Terä — JyNMKY III
Jyskän koulu
JunnuHonsu Red — JunnuHonsu White
Gradia Viitaniemi D-Sali